środa, 21 września 2011

Jak oszczędzić na fryzjerze?

weheartit.com


Planujesz wizytę u fryzjera? Poszukaj kuponów rabatowych na stronach takich jak Groupon, Citeam czy Gruper. Za pełnowartościową usługę zapłacisz dużo mniej.

Przed ważnym wyjściem nie eksperymentuj, nie zmieniaj koloru włosów. Jeśli na widok nowej fryzury złapiesz się za głowę, na pewno będziesz chciała uratować swoje włosy jeszcze przed uroczystością. W efekcie wydasz dwa razy tyle. To samo tyczy się nowego fryzjera - staraj się wybierać miejsca polecone, a nie takie, które kuszą tylko ceną.

Jeśli jesteś odważna, możesz spróbować podciąć/pofarbować włosy sama lub poprosić o pomoc kogoś bliskiego. Warto skorzystać z rad innych, szczególnie jeśli będziesz to robić po raz pierwszy. W internecie znajduje się mnóstwo filmików instruktażowych. Zachęcam do obejrzenia poniższych przykładów (wszystkie załączone filmiki są w języku angielskim, ale nie trzeba nic rozumieć, żeby wiedzieć o co chodzi):

Jak podciąć swoje włosy by uzyskać idealny efektFarbowanie w stylu ombre


Jeśli idziesz do fryzjera tylko po to, aby poprawić sobie humor, albo dlatego, że nagle potrzebujesz jakiejś zmiany - spróbuj najpierw poszukać inspiracji w internecie. Może nowe uczesanie wystarczy?

Warkocz - kłos


Włosy jak u modelek Victoria's Secret

Follow my blog with Bloglovin